Legalis - bezpłatny dostęp dla studentów WPiA

Wydawnictwo C.H. Beck przekazało dla studentów Wydziału Prawa i Administracji karty z kodami dostępu do Systemu Informacji Prawnej Legalis Student

Informujemy, że Wydawnictwo C.H.Beck przekazało dla studentów Wydziału Prawa i Administracji karty z kodami dostępu do Systemu Informacji Prawnej Legalis.

Legalis Student to system informacji prawnej dostosowany specjalnie do potrzeb studentów prawa.
Obejmuje:
  • Bazę aktów prawnych i orzecznictwa,
  • Interpretacje podatkowe,
  • Bibliografię prawniczą.

Dostęp do Systemu Informacji Prawnej Legalis Student, po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie Internetowej: www.student.legalis.pl, jest bezpłatny i został przewidziany na 5 lat od daty aktywacji. Termin aktywacji mija 28 lutego 2018 roku.

Karty z kodami niezbędnymi do zarejestrowania się można odebrać w czytelni i wypożyczalni Wydziałowej Biblioteki Prawniczej UJ.