Sukces podczas IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego

20 kwietnia br. w Sądzie Najwyższym odbył się finał IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego organizowanego przez ELSA Warszawa oraz Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. Uczestnicy finału wyłonieni zostali w trakcie rund wstępnych, na które składały się konkurs pism procesowych oraz symulacje posiedzeń arbitrażowych. W finale odbyła się symulacja posiedzenia arbitrażowego w oparciu o kazus konkursowy.

Moot Court zwyciężyła drużyna reprezentująca WPiA UJ w składzie: Grzegorz Kołacz, Norbert Jaworski, Sebastian Bugno.

Tytuł Najlepszego Mówcy IV Ogólnopolskiego Moot Court z Arbitrażu Handlowego trafił do studenta Uniwersytetu Jagiellońskiego Grzegorza Kołacza.

Ponadto drużyna reprezentująca WPiA UJ uzyskała dodatkowe wyróżnienie za najlepsze pisma procesowe (po raz pierwszy w historii Moot Court oba pisma uzyskały maksymalną liczbę punktów).