5 laureatów programu „Diamentowy Grant” z WPiA UJ!

W 2016 roku to przedstawiciele Wydziału Prawa i Administracji UJ stanowią najliczniejszą grupę laureatów programu „Diamentowy Grant”. 26 października br. w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów tego prestiżowego programu. Wydział Prawa i Administracji reprezentował  dr hab. Piotr Dobosz – prodziekan ds. studiów administracyjnych.

Wśród laureatów – studentów WPiA UJ znaleźli się:

Paweł Ochmann – „Wojny hybrydowe i ich implikacje dla postzimnowojennego ładu Międzynarodowego”

Tomasz Guzik – „Homo oeconomicus w prawie. Pojęcie, model, zastosowania”

Damian Szczepaniak – „Przestępstwa przeciwko działalności instytucji państwowych w latach 1918-1939 w świetle akt Sądu Okręgowego w Krakowie”

Kamil Burski - „Partycypacja społeczna w samorządzie terytorialnym”

Jakub Grygutis – „Ku lepszej ochronie praw pracowniczych na rynku wewnętrznym Unii Europejskiej. Implementacja dyrektyw o ochronie pracowników delegowanych w rożnych państwach członkowskich”

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji projektów!

Data opublikowania: 27.10.2016
Osoba publikująca: Wojciech Wyżykowski