Ogolnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyznaniowym

Dnia 1 grudnia 2017 r. odbył się I Ogólnopolski Studencki Konkurs Wiedzy z Zakresu Prawa Wyznaniowego, zorganizowany przez Zakład Prawa Konstytucyjnego i Wyznaniowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego i Polskie Towarzystwo Prawa Wyznaniowego. W konkursie tym Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego reprezentowało czworo studentów - Pani Joanna Kaczmarek, Pani Kinga Kanecka, Pan Adrian Paprzycki i Pan Dariusz Piotrowski. Wszyscy osiągnęli wysokie wyniki w obu etapach konkursu, szczególnie Pan Dariusz Piotrowski, który zajął I. miejsce i został zwycięzcą konkursu (ex aequo z reprezentantką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego). Opiekunem drużyny Uniwersytetu Jagiellońskiego był dr Marek Strzała. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data opublikowania: 20.12.2017
Osoba publikująca: Jerzy Kura