Podsumowanie wyników egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze w 2017 r,

Wyniki egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze nie pozostawiają żadnych wątpliwości - studia, które najlepiej przygotowują do dalszej kariery prawniczej są prowadzone na naszym Wydziale.

Fakt uzyskania znacznej przewagi, praktycznie we wszystkich istotnych kryteriach wskazuje, że zeszłoroczony wynik nie może być uznany za przypadkowy. Cieszy wyrównany poziom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, absolwenci obu trybów uzyskali zbliżony wynik egzaminacyjny na aplikację korporacyjną.

Zapraszamy do sprawdzenia najciekawszych statystyk przedstawionych w formie infografik. W załączeniu znajdują się również szczegółowe wyniki egzaminów przygotowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury.

Z tego miejsca wypada pogratulować absolwentom znakomitych rezulatatów!

pdf
Wyniki - egzaminy wstępne na aplikacje adwokacką, radcowską, notarialną i komorniczą
pdf
Wyniki - egzaminy wstępne na aplikacje w KSSIP