Obóz zerowy w Poroninie

Po raz kolejny, w dniach 19-27 sierpnia odbędzie się coroczny obóz zerowy w Poroninie dla nowo przyjętych studentów prawa z Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Łączy on w sobie aktywny, wakacyjny odpoczynek i okazję do wprowadzenia nowych studentów w świat studiów.

Obóz jest organizowany przez Koło Naukowe Ti Estin Aletheia (Uniwersytet Jagielloński) i Utriusque Iuris (Uniwersytet Warszawski). Obóz odbywa się pod patronatem Pana Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr. hab. Jerzego Pisulińskiego. Gośćmi obozu są profesorowie i pracownicy naukowi wydziałów prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Warszawskiego.

Ideą obozu jest wprowadzenie przyszłych studentów pierwszego roku w świat studencki przez starszych kolegów i koleżanki. Doradzają oni jak odnaleźć się w studenckiej rzeczywistości, jakie wybrać przedmioty, jak poradzić sobie z techniczną stroną studiowania oraz jak działa system USOS.

W tym celu przygotowywane jest specjalne spotkanie „studenci- studentom”. Obóz ma na celu również zintegrowanie uczestników podczas górskich wędrówek i wieczorów integracyjnych. Po powrocie ze szlaku uczestnic obozu biorą udział w wykładach prowadzonych przez zaproszonych gości. W programie obozu znajdują się także wydarzenia sportowe, wspólne oglądanie filmów i dyskusje. Dla chętnych istnieje także możliwość codziennego uczestnictwa we Mszy Świętej.

W przeddzień obozu Koło Naukowe Ti Estin Aletheia organizuje tak zwany wieczór krakowski czyli wspólne zapoznanie z Krakowem i najważniejszymi budynkami Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz spotkanie integracyjne.

Tegoroczny koszt obozu to 289 zł.

Więcej informacji o obozie oraz zapisy na stronie internetowej:

Tu znajdziesz link do​ FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Zgłoszenia nadsyłać można do 31 VII. Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt: 512402025, ti.estin.aletheia@gmail.com

Zapraszamy serdecznie wszystkich nowo przyjętych studentów prawa!

Data opublikowania: 05.07.2017
Osoba publikująca: Jerzy Kura